Akcesoria do okien dachowych

Nasz firma oferuje również szeroką gamę wszelkich niezbędnych akcesoriów do okien dachowych, dzięki którym dostosujesz swoje okna do własnych potrzeb, upodobań i preferencji estetycznych.

Klamki

Do każdego rodzaju okleiny drewnopodobnej dedykowany jest odpowiedni, zbliżony kolor klamki. Okna dachowe można wyposażyć również w klamkę z przyciskiem, która zabezpiecza przed otwarciem okna, na przykład przez dzieci. W każdym gnieździe klamki wykonany jest frez, umożliwiający rozszczelnienie okna i efektywne wietrzenie pomieszczenia.

Biały

Sosna

Złoty dąb

Orzech

Gniazda klamek

Biały

Sosna

Złoty dąb

Orzech

Nawiewniki

Właściwa wentylacja umożliwia pozbycie się wilgoci z pomieszczeń i zapewnia nam przyjemny klimat w mieszkaniu oraz pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu.

Nawiewniki okienne

Jakość powietrza

Często nie zdajemy sobie sprawy ze słabej jakości powietrza w naszym domu. Może to mieć ogromny wpływ na nasze codzienne samopoczucie. Dlatego ciągła wentylacja domu ma ogromne znaczenie.

Właściwa wentylacja

Nowe, ciepłe okna nie tylko pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu, lecz także sprawiają, że pobyt w mieszkaniu jest przyjemniejszy. Właśnie dlatego odpowiednia wentylacja jest teraz jeszcze ważniejsza, gdyż umożliwia pozbycie się wilgoci z pomieszczeń.
W niektórych sytuacjach regularne wietrzenie może nie wystarczać.
Dobrym rozwiązaniem są wówczas okna ze zintegrowanymi nawiewnikami.

Biały

Sosna

Złoty dąb

Orzech/Mahoń

Drążki teleskopowe

Drążek teleskopowy do okien dachowych, umożliwia swobodną obsługę okna zamontowanego na dużej wysokości. Dostępny w wersjach 160 cm i 200 cm

Wersje drążków

Siłowniki elektryczne

Zapewnia komfortową i automatyczną obsługę okna. Idealne rozwiązanie dla okien zamontowanych w trudno dostępnych miejscach. Wyposażony w czujnik deszczu, który automatycznie zamyka okno podczas opadów. Dodatkowo istnieje możliwość montażu czujnika wiatru, który automatycznie zamyka okno podczas silnego wiatru. Łatwe i elastyczne rozwiązanie, które eliminuje potrzebę obsługi ręcznej okna.

Biały

Szary

Czarny

Rolety wewnętrzne i plisy

Doskonałe dopasowanie do okien dachowych, łatwy montaż. Dostępne w wersji przeciwsłonecznej oraz zaciemniającej, gwarantuje spokojny sen w zaciemnionym pomieszczeniu. Dostępne w bogatej gamie kolorystycznej oraz wzornictwie.

Uzupełnienie okna dachowego

Kontakt

Świat Okien i Drzwi

Wola Zambrzycka 6
18-300 Zambrów

Zadzwoń

505 549 810

Napisz

lukasz.skowron1983@onet.pl

NIP:723 148 85 54

REGON: 451190988

×

Cześć!

Porozmawiaj z nami na WhatsApp lub napisz maila: lukasz.skowron1983@onet.pl

× Jesteśmy na Whats App