Rolety zewnętrzne Podtynkowe

Rolety zewnętrzne to bardzo ważny i dekoracyjny element każdego domu. Systemy zewnętrznych rolet podtynkowych są praktycznie niewidoczne i perfekcyjnie integrują się z elewacją budynku. Przeznaczone są do zastosowania w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących.

Zalety produktu:

  • Systemy rolet podtynkowych SP i SP-E wkomponowują się w elewację budynku w sposób całkowicie niewidoczny. Budynek zachowuje dzięki temu swój pierwotny wygląd.
  • Wszelkie części składowe systemu jak np. pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolory-stycznie do barwy okien.
  • Profile rolet zewnętrznych produkowane są z najwyższej jakości profili aluminiowych. Profile wypełnione są pianką, dzięki temu posiadają bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną.
  • Ekstrudowane profile rolet zewnętrznych charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych oraz długą żywotnością. Są one dostępne we wszystkich kolorach z palety RAL.
  • Systemy SP i SP-E nie powodują żadnego naruszenia sąsiadującej konstrukcji okien lub drzwi. Całkowicie integrują się z elewacją budynku, dzięki czemu zapewniają optymalny bilans energetyczny budynku.
  • Dostępne napędy i dodatki: zwijacz na linkę lub pasek; zwijacz korbowy na linkę lub pasek – drążek korby; siłownik elektryczny; przełącznik klawiszowy i kluczykowy – przełącznik zegarowy; piloty

Kontakt

Świat Okien i Drzwi

Wola Zambrzycka 6
18-300 Zambrów

Zadzwoń

505 549 810

Napisz

lukasz.skowron1983@onet.pl

NIP:723 148 85 54

REGON: 451190988

×

Cześć!

Porozmawiaj z nami na WhatsApp lub napisz maila: lukasz.skowron1983@onet.pl

× Jesteśmy na Whats App