Rolety zewnętrzne Adaptacyjne

Rolety zewnętrzne to bardzo ważny i dekoracyjny element każdego domu. Systemy zewnętrznych rolet adaptacyjnych przeznaczone są głównie do stosowania w istniejących budynkach. Ich montaż w istniejącej fasadzie jest również bardzo łatwy. System rolet zewnętrznych charakteryzuje się atrakcyjnym wzornictwem oraz dużym komfortem używania. 

Zalety produktu:

  • Dzięki szerokiej palecie kolorów zewnętrzne rolety adaptacyjne stanowią element dekoracyjny, który można dopasować do wyglądu budynku.
  • Moskitiera, którą można oddzielnie zamontować na rolecie zewnętrznej, zapewnia skuteczną ochronę przed insektami.
  • Profile rolet zewnętrznych produkowane są z najwyższej jakości profili aluminiowych. Profile wypełnione są pianką, dzięki temu posiadają bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną.
  • Ekstrudowane profile rolet zewnętrznych charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie i na działanie czynników atmosferycznych oraz długą żywotnością. Są one dostępne we wszystkich dowolnych kolorach z palety RAL.
  • Dostępne napędy i dodatki: zwijacz na linkę lub pasek; zwijacz korbowy na linkę lub pasek – drążek korby; siłownik elektryczny; przełącznik klawiszowy i kluczykowy – przełącznik zegarowy; piloty

Kontakt

Świat Okien i Drzwi

Wola Zambrzycka 6
18-300 Zambrów

Zadzwoń

505 549 810

Napisz

lukasz.skowron1983@onet.pl

NIP:723 148 85 54

REGON: 451190988

×

Cześć!

Porozmawiaj z nami na WhatsApp lub napisz maila: lukasz.skowron1983@onet.pl

× Jesteśmy na Whats App