Okna renowacyjne P-line Renovo

Okna z serii P-Line wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi. Są one wytwarzane zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami i oferują szeroki zakres opcji konfiguracyjnych, takich jak różnorodność dostępnych oklein. Dodatkowo, cechują się łatwością utrzymania oraz atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. Nowoczesny system okienny P-Line, dzięki swojej nowatorskiej, wielokomorowej konstrukcji, gwarantuje jeszcze lepszą izolację cieplną.

Zalety produktu:

  • Przyjemna atmosfera w mieszkaniu: Specjalne komory gwarantują najwyższe wartości izolacyjności termicznej i zapewniają przytulną atmosferę.
  • Długotrwała żywotność: Dzięki odpornemu na warunki atmosferyczne tworzywu oraz wysokiej jakości okuciach, oknami możesz cieszyć się przez długie lata.
  • Niewymagające konserwacji i łatwe w utrzymaniu: Gładkie powierzchnie są niezwykle proste do czyszczenia i nie wymagają prac konserwacyjnych.
  • Podwyższone bezpieczeństwo: Już w ramach podstawowego wyposażenia. Opcjonalnie do klasy RC2.
  • Dzięki nowej technologii zgrzewania widoczne spojenia profili należą w oknach PCV P-Line do przeszłości. Dobroplast oferuje okna PCV o wyglądzie porównywalnym z oknami drewnianymi.

Kontakt

Świat Okien i Drzwi

Wola Zambrzycka 6
18-300 Zambrów

Zadzwoń

505 549 810

Napisz

lukasz.skowron1983@onet.pl

NIP:723 148 85 54

REGON: 451190988

×

Cześć!

Porozmawiaj z nami na WhatsApp lub napisz maila: lukasz.skowron1983@onet.pl

× Jesteśmy na Whats App