Rolety zewnętrzne SKT Opoterm - nadstawne

Rolety zewnętrzne to bardzo ważny i dekoracyjny element każdego domu. System rolet zewnętrznych SKT OPOTERM charakteryzuje się atrakcyjnym wzornictwem i wysokim komfortem użytkowania. Nadaje się on zarówno do nowych budynków, jak i do renowacji.

Zalety produktu:

  • Innowacyjny system zewnętrznych rolet nakładanych SKT OPOTERM jest nowoczesnym i uniwersalnym systemem.
  • Rolety systemu nadstawnego SKT OPOTERM przeznaczone są do stosowania w budynkach nowo wznoszonych oraz podczas modernizacji już istniejących. System zapewnia architektom, planistom i inwestorom maksymalne możliwości w tworzeniu projektów.
  • Na życzenie klienta dostępna jest zintegrowana moskitiera, która zapewnia skuteczną ochronę przed insektami. Moskitiera może być obsługiwana niezależnie od rolety zewnętrznej.
  • W systemie Opoterm możemy zastosować profile PA – wypełnione pianką poliuretanową albo profile PT – profile tworzywowe. Profil PA dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej zbliżonej do palety RAL. Profil PT dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych.
  • Wewnętrzne ocieplenie skrzynki doskonale izoluje termicznie, pozwalając w znacznym stopniu obniżyć koszty ogrzewania zimą, a latem zmniejszają w znacznym stopniu nagrzewanie się pomieszczeń. System rolet zewnętrznych optymalnie wspiera właściwości termoizolacyjne okna i całej fasady budynku.
  • Dostępne napędy i dodatki: zwijacz na linkę lub pasek; zwijacz korbowy na linkę lub pasek – drążek korby; siłownik elektryczny; przełącznik klawiszowy i kluczykowy – przełącznik zegarowy; piloty

Kontakt

Świat Okien i Drzwi

Wola Zambrzycka 6
18-300 Zambrów

Zadzwoń

505 549 810

Napisz

lukasz.skowron1983@onet.pl

NIP:723 148 85 54

REGON: 451190988

×

Cześć!

Porozmawiaj z nami na WhatsApp lub napisz maila: lukasz.skowron1983@onet.pl

× Jesteśmy na Whats App